ABD’de cinayetten tutuklu Türk, doktor değil hokkabazmış

JÖNTÜRK yakalar… Türkiye’nin mümtaz medya organlarında “Covid-19’a çare buldu” denilerek göklere çıkarılan ve şu anda cinayet azmettiricisi olarak hapiste olan Serhat Gümrükçü’nün doktor olmadığı, özgeçmişinde belirttiği her detayın düzmece olduğu ortaya çıktı.

Gümrükçü, 2018 yılında Gregory Davis isimli kişinin evinden kaçırılarak öldürülmesini organize ettiği iddiasıyla geçen ay ortağı ve arkadaşı Berk Eratay ile birlikte Los Angeles’ta dört yıldır süren sürek avının ardından FBI tarafından tutuklanmıştı.

Serhat Gümrükçü (solda) ve Berk Eratay

Gregory Davis, Serhat Gümrükçü ve şu an Türkiye’de bulunan kardeşi Murat Gümrükçü’nün kendisini dolandırdıklarını iddia ediyordu.

Polis kayıtlarına göre Serhat Gümrükçü, arkadaşı Berk Eratay aracılığıyla (karşılığında sözde Covid-19 ve kanser araştırmaları yaptığı Enochian BioSciences şirketinden hisse verdi) katil Jerry Banks ile 110 bin dolar nakit ve bir miktar Bitcoin karşılığında Davis’in öldürülmesi için anlaştı.

6 Ocak 2018 gecesi kiralık katil Jerry Banks, Davis çiftinin Vermont’taki evlerine giderek kendisini polis olarak tanıttı. Hakkında gözaltı emri olduğunu ileri sürerek Gregory Davis’i bir araca bindirdi. Talihsiz adam ertesi gün yol kenarında kelepçeli, başından ve göğsünden vurulmuş halde bulundu.

Cinayetin kilometre taşları böyle.

Şimdi burada bir parantez açalım ve Serhat Gümrükçü’nün özgeçmişine bir bakalım:

İzmir’de 1982 yılında dünyaya gelen, ilk, orta ve lise eğitiminin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Serhat Gümrükçü, Rusya First Moskow State Medical University’deki genetik uzmanlığının ardından immünoloji ve onkoloji alanında doktora yaptı.

Fakat, edindiğimiz bilgilere göre Serhat Gümrükçü, Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’nden mezun değil. Gümrükçü’nün Rusya’da “doktora yaptım” dediği üniversitede hiçbir kaydı bulunmuyor. Gümrükçü, doktora belgesini karaborsadan satın almış.

ABD’ye gittiği 2013 yılından önce Gümrükçü, İzmir’de hokkabaz olarak biliniyordu; bakışlarıyla kaşık, çatal büktüğünü, telekinetik yeteneği olduğunu söylüyordu.

Aynen suç ortağı Berk Eratay gibi…

Eratay da, göz boyama meraklılarının yakından tanıdığı bir isim. 2008 yılında “Sinan Çetin’le Fenomen” adlı programa katılmıştı.

Berk Atalay, ABD’de göz boyama işlerini “biokinesis uzmanıyım” diyerek sürdürüyordu.

İşte Türkiye’nin mümtaz medya organlarının göklere çıkardığı sahte doktor serhat Gümrükçü ve suç ortağı Berk Eratay’ın gerçek yüzleri böyle…

Ha bu arada Türkiye’de UFO işlerinin önemli isimlerinden Haktan Akdoğan’ın da Serhat Gümrükçü ile yakın ilişkisi olduğunu da belirtelim.

Gümrükçü’nün geçmişi eşelendiğinde “kanseri iyileştiriyorum” diyerek çok sayıda kişiyi mağdur ettiği ve bu yolla 20 milyon doların üzerinde bir gelir elde ettiği de mahkeme dosyasına yansımış durumda.

Yorumlayın

Your email address will not be published.