Ayıptır söylemesi vajina böyle beyazlatılıyormuş hanımlar, beyler…

Evet evet… Kararan vajinalar minicik bir operasyonla bembeyaz yapılıyormuş. İfşaat, bir dönem Survivor katılımcısı olarak adını duyuran Didem Ceran’dan geldi hem de operasyon sırasında. İşte o ifşaat:

Tamer bey n’apıyorsunuz? pic.twitter.com/NWd0xrvJIM

— (leb)2in1 (@leblebizm) November 1, 2016

Didem Ceran, “Ama heryer istenilen sonucu veremez bu yüzden seçtiğiniz doktor cok önemli. Benim deneyerek bulduğum en iyi klinik @davincimnisantasi ve Türkiye’nin en başarılı ve tabiki yakışıklı doktoru @drtamergultekin .. tabiki de vajinamı en yakışıklı doktora teslim ederim . Çünkü ben en iyileri hakederim :)))” diyor ve adı geçen doktor Tamer Gültekin de bir torna ustası gibi çalışıyor.

Ha kim mi bu Didem Ceran?

Buyrun:

Doğum Tarihi: 24 Mart 1981

Doğum Yeri: Kayseri

Didem Geran fitness modeli olarak tanınıyor, amasıl mesleği dansözlük. Ayrıca İç çamaşırı satışından, erotik sahne sanatlarına kadar bulaşmadığı iş yok. 2014 Survivor’ın da katılımcısı.

At binmeyi, kitap okumayı seviyor. Formuna dikkat ediyor, fitness yapıyor. Araba yarışlarına meraklı, karting yarışlarına katılıyor.

Kadınlara özel stand-up gösterisiyle tanınan Didem Ceran (Geran), Didem SK olarak biliniyor. . Didem, böcekten ve denizden korkan bir kişi.

Lise ikinci sınıftayken aşık olduğu astsubay gençle evlenmek isteyen ve ailesine baskı yaparak 16 yaşında gelinlik giyen Didem, 17 yaşında bir erkek çocuk sahibi oldu. Annesi ve babası ayrı olan ailenin 4 çocuğundan en büyüğü olan Didem, eşiyle 1.5 yıl evli kaldıktan sonra boşandı. Çok sevdiği oğlu 4 aylıkken eşinden boşanan genç kadın, çocuğunu, annesi Şerife Beserek’e bırakarak İstanbul’a gitti. Liseyi de küçük yaşta evlendiği için yarıda bırakan Didem, eğitimini dışarıdan tamamlamaya çalışıyor.

Didem’in oğlunun adı İbrahim Tolga Işık, İbrahim Mersin’de yaşıyor ve 8. sınıfa devam ediyor.

Aslen Kayserili olan Didem, 2006 yılında katıldığı Oryantal Star yarışmasında, Didem Kılıç adıyla yarıştı. Daha sonra “Didem SK” ismiyle Discorium’da cinsel içerikli stand-up gösterileri yapan genç kadın, internette bu tarz videoları da paylaştı.

2006 yılbaşında Erzurum’da oryantal olarak sahne alan Didem, Palandöken’de gazetecilere ‘cesur’ pozlar vermiş, “Ateşim Palandöken’in karlarını eritecek diye çok korktum” demişti.

Yorumlayın

Your email address will not be published.