Şok görüntüler: Aşırı İslamcılar, bir Hindu’nun kellesini kesti Hindistan karıştı

Hindistan’ın Racastan eyaletinin Udaipur kentinde 2 aşırı İslamcı, Hindu bir terziyı IŞİD tarzı infaz edince ülke karıştı.

Saldırganlar, sosyal medyada canlı yayın yaparak Kanhaiya Lal adlı terziyi, Nupar Sharma adlı siyasetçinin Hz. Muhammed hakkındaki tartışmalı sözlerine Facebook’ta destek verdiği için öldürdüklerini söylediler.

Radikal İslamcılar, dükkanına müşteri gibi gidip terziye saldırdıkları ana ilişkin de bir video yayınladılar.

İşte o video:

Terzinin cansız bedenini dükkanının önüne koyan ve daha sonra kaçarken yakalanan aşırı İslamcıların, Pakistan’daki IŞİD yanlılarıyla bağlantılarının olduğu haber verildi.

İnfazın duyulmasının ardından Hindular kentte protesto gösterileri başlattı.

Bölgede İnternet kesildi ve büyük çaplı toplanmalar yasaklandı.

3 Comments

  1. Dinlerin ne kadar tehlikeli olduğunu gösteren bir video daha. Yetmedi mi artık geberip gitmiş olan Muhammed gibi bir adamın terör dininin peşinden koşmak? Terzide işini yapan adamı bile öldürüyorlar. Olaya bak! Bu İslam dini nasıl bir şey ise ona mensup olan insan Cahil oluyor, düşünemiyor. Bu katliamların tek amacının da Cennette kadın s….. olması da ayrı bir acı. Normal hayatta kadınların yüzüne bakamayacak kadar asosyal olanlar var olmayan Cennet adında bir yerde kadın s……. istiyor. Komik.

Yorumlayın

Your email address will not be published.