Susmayacağız, Susturamayacaksınız!

Tayyip Erdoğan ve saz arkadaşları, jonturk.com’dan sonra jöntürk.com adresimize de Türkiye’den erişim yasağı getirdiler. Gerekçeleri, Erdoğan ve ailesi, tarikat şeyhleri ile ilgili olarak JÖNTÜRK’te çıkan yazılar. Fakaaaat, 2002 yılından bu yana yayında olan JÖNTÜRK, susmadı, susmayacak da. Şimdi jonturk.co üzerinden yayındayız. Büyük ihtimalle bu adresi de yasaklayacaklar. Ne yaparlarsa yapsınlar, Tayyip Erdoğan, ailesi ve o tarikatçılarla ilgili gerçekleri duyurmaya devam edeceğiz

Erdoğan ailesinin JÖNTÜRK’ü susturma girişimleri yeni değil. Yıllardır JÖNTÜRK’ü susturmak için Türkiye’de hiçbir haber sitesine nasip olmayan girişimlerde bulunan Erdoğan ailesi, bundan önceki son adımı Aralık 2015’te atmıştı:

TEHDİTLE SUSTURMA GİRİŞİMİ

[insert page=’erdogan-ailesinden-jonturku-tehditle-susturma-girisimi’ display=’content’]

Damat Berat ve Cübbeli Ahmet de devrede

Tayyip Erdoğan ve ailesinin bu girişimlerine Cübbeli Ahmet’ten de destek geldi. Bu yıl başlarında söz konusu o destekle ilgili haberimiz şöyleydi:

JÖNTÜRK’E BURAK, SÜMEYYE, DAMAT BERAT VE CÜBBELİ ENGELLEMESİ

[insert page=’jonturke-burak-sumeyye-damat-berat-ve-cubbeli-engellemesi’ display=’content’]

Evet biz buradayız, yine bekleriz…

Susmadık, susmayacağız, susturamayacaklar.

Ha bu arada Topbaş tarikatı (Hani şu Erenköy cemaati denilen) ile Fesli Kadir’in de JÖNTÜRK’ü susturmak için girişimleri olduğunu biliyoruz.

Yorumlayın

Your email address will not be published.