İki askerimizi yakan IŞİD’liler aylardır Türkiye’deymiş (+21)

Tarihler 22 Aralık 2016’yı gösterirken, radikal İslamcı terör örgütü IŞİD, biri asker diğeri sivil iki Türk vatandaşının korkunç bir şekilde yakılarak öldürüldüğü görüntüleri (19 dakikalık video) İnternet üzerinden yayımlamıştı.

Görüntülerde, iki askerimiz, bir kafes içinde infazın yapılacağı yere getiriliyor. Daha sonra tasma takılarak yerlerde sürüklenen askerlerimize birbirlerini bağlayacak uzaktan kumandalı bir düzenek yerleştiriliyor.

..Ve bu düzenekle birbirlerine bağlı iki askerimiz ayağa kaldırılıyor ve korkunç infaz gerçekleştiriliyor.

İşin ilginci, Türkiye’de bu olayla ilgili olarak yetkililer “görmedik, duymadık, bilmiyoruz”u oynamışlar hatta ve hatta AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtuluş, böyle bir olayın vuku bulmadığını açıklamıştı.

Hal böyleyken, resmi ağızlardan olmasa da 2018 yılında görüntüleri çekip, İnternet’te yayımlanmasını sağlayan örgütün medya sorumlularından Ömer Yetek’in Türkiye’de yakalandığı duyurulmuştu.

Son olarak da, Piyade Er S.T. ve F.Ş.’nin korkunç bir biçimde infaz edilmelerinin emrini veren Ebu Abdullah El Şami kod adlı J.A.R.A.’nın Gaziantep’te yakalandı ve tutuklandı.

Evet, J.A.R.A. aylardır Türkiye’deydi.

Şimdi sormak gerekiyor:

J.A.R.A. gibi daha kaç tane IŞİD’li aramızda dolaşıyor?

3 Comments

  1. Vay şerefsiz itler.Bide 5.sınıfa giden veletler gibi konuşuyor marifetmiş gibi o benzini ebenize dökçekler merak etmeyin.

  2. Ananizı …… isid islam dininde insani yakarak oldurme yoktur orospu cocuklari o askerlimizin annesi babasi yokmu ha insanlikdan kenar it isitler amk cocukları bide konusanlar turk ulan nasil vicdaniniz el verdi serefsiz evlatları

  3. İşid militanları aynı şekilde azap olunmanizi dilerim. Sizler nasil türksünüz lan. Türk kardeslerinize bunu nasıl yaparsınız. Kahrolun. Kahrolun. Kahrolun. Azabiniz hiç dinmesin. Gün gelir adalet yerini bulur.

Yorumlayın

Your email address will not be published.