Şok görüntüler! IŞİD’den Fas’ta iki kadın turiste infaz

Hayatlarının baharında biri Danimarkalı diğeri Norveçli iki genç kadın kamp yaptıkları Fas’ta radikal İslamcı terörün kurbanı oldular.

Norveçli Maren Ueland (28) ve Danimarkalı öğrenci Louisa Vesterager Jespersen (24), Afrika’nın en yüksek zirvesi Toubkal Dağı’nın eteklerindeki popüler bir turist destinasyonu olan olan Imlil kasabasının yakınlarında kamp kurduklarında bir ay sürecek bir tatildelerdi.

Maren ve Louisa, çadırlarında IŞİD’li oldukları belirtilen kişiler tarafından başları kesilerek öldürüldü.

İskandinav turistlerin cesetlerinin bulunmasından sonra IŞİD, şu infaz görüntüsünü yayınladı:

Fas polisi olayla ilgili olarak Marakeşli üç kişinin tutuklandığını duyurdu.

Üç IŞİD’li terörist yakalandı.,

14 Comments

 1. Tavuk mu kesiyorsunuz amına koduğumun ibneleri öbür tarafta aynısının 10 katı size olur inşallah 🤬🤬🤬🤬

 2. Allah cezanizi versin oda bir can neden kiyiyorsunuz Allah belanizi versin azmis kopekler cehennemde zebanilerin sopasindan tutub yalvarinca olmuycak ama ibneler

 3. her müslüman potansiyel olarak bir işit li, bunlar için kadınmış çocukmuş fark etmez, türk askerlerini canlı canlı yaktılar, türkiyedeki ağa babaları bunlara destek veriyor

  • Islamı katmayın böyle şeylere. Allah cezasın versin kim bu kadına kıydıysa. İşidler İslamın adın batırıyorlar, Allah onlara lanet elesin.

  • tüm müslümanları bu kategoriye koyma bu tür şerefsizlerin ne dini var ne dili müslümanlığıda hristiyanlığıda museviliğide her türlü yobazlıklarına alet ediyorlar sen nasıl bir insansınki halkı bu yazınla galeyana getirmek istiyorsun bu tür şerefsiz örgütlerde her dinden insan mevcut ama bu yaptıkları cehennemde onlara azab olarak dönecek sende yazdıklarına dikkat et.

 4. Allah deyibki vahabileri ve baş kesenlere cehennemde böyük əzab gözleyir ağzının qıragından eyni yerden 15 defe bicaqlanacaq o yara sagalandan sonra yeniden eyni yerden 15defe bıçag soxulacag

 5. Böyle yobazlar ölmeli aslında İslamiyet bu değil dilerim Allah’tan siz daha betee olun şerefsiz köpekler ne istediniz zararsız turistlerden yazıklar olsun böyle vahşi köpekleri besleyenler böyleleri nefes bile almamalı

  • Bu ne vahşet!Böyle şerefsizlere aynı dünyada yaşadığım için iğreniyorum.Lan topmu sandınız kadının kafasını.Allah acılı ölümle canınızı alsın.Eziyet çekerek ölürsünüz inşallah.

   • Bu arada yorumlarda Türk Askerlerini yaktılar diyenler var.Kuranda müslüman olmayanları değil size saldıran kişilere karşı kendinizi savunun diyor.Ona bakılırsa peygamber efendimiz savaş zamanında kazandığı halde kadın ve çocukları serbest bırakmış.Diğerlerinede İLİM öğretmiştir.İslam budur kimse kılıç zoruyla müslüman olmaz.Eğer böyle düşünüyorsanız tam olarak müslüman değilsiniz Aç bir Kur’an Tefsiri oku kardeşim tamamı.İslamın adını böyle kötülemeyin zaten yabancılar İslam’ın bir açığını bulmaya çalışıyor böyle yaparak neyi ima ediyorsunuz.

Yorumlayın

Your email address will not be published.